Menu

Wymiana i naprawa szyb samochodowych w Krakowie

Naprawa szyb czołowych

Wymiana, montaż przedniej (czołowej) szyby w samochodzie Kraków

Często na przednią szybę pojazdu negatywnie wpływa piasek, kamień i inne przedmioty. W konsekwencji na szybie pojawiają się pęknięcia. Nawet przy najmniejszych uszkodzeniach potrzebne jest podjęcie różnych działań, ponieważ wszelkie drgania i obciążenia szyby mogą spowodować pękniecie. To może pogorszyć widoczność przedniej szyby i podwyższyć stopień bezpieczeństwa. Dzięki nowej technologii naprawy pękniętej szyby nie musisz wymieniać uszkodzoną szybę, co znacznie zaoszczędzi twój czas i pieniądze.

Naprawa pęknięć przedniej szyby to nowy proces napełniania i zarysowania pęknięcia polimerem, który przywróci wytrzymałość i przejrzystość szkła o 75 — 95%. Przeciętnie naprawa pękniętej szyby trwa od 30 minut do 2 godzin. Naprawa szkła oszczędza pieniądze, co pomaga uniknąć kosztownego zakupu nowej szyby, a także pozwala zachować integralność zakładu montażu samochodów. W naszym centrum naprawy pękniętego szkła dokonują przez specjalistów i na pewno jest tańsza niż wymiana.

Naprawa pęknięć przedniej szyby

Nasi specjaliści naprawiają wszelkie uszkodzenia szyby samochodowej:

  • Mikrouszkodzenia — rysy, które występują na skutek nieprawidłowego działania «wycieraczek» samochodu.
  • Odłupanie to uszkodzenie szyby samochodowej w postaci drobnych pęknięć wokół krawędzi, które powstały w wyniku uderzenia z małym kamykami.
  • Pęknięcia — najczęściej pojawiają się na zewnętrznej warstwie laminowanej. Pęknięcia mogą być wywołane z powodu  wzrostu wibracji, ekstremalnych temperatur, a także kurzu i wilgoci.

Naprawa drobnych uszkodzeń, pęknięć i klejenie przedniej szyby w aucie Małopolska

Naprawa odłupanych miejsc przedniej szyby to proces trudny, który składa się z kilku etapów. Aby zapobiec powstawaniu pęknięć, najpierw należy osłabić nacisk. Następnie pęknięcie jest wypełniane polimerem na całej długości pod ciśnieniem. Dzięki działaniu UV pęknięcia na powierzchni szkła są sklejane ze sobą, a powierzchnia szyby jest polerowana za pomocą specjalnej mieszanki.

Jeśli masz odłupania w przedniej szybie samochodu, należy natychmiast okleić je taśmą, aby uniemożliwić przedostawanie się wody i brudu, gdyż są one bardzo trudne do usunięcia. Nie zwlekaj, ponieważ odłupanie może spowodować pojawienie nowych pęknięć. W tym przypadku naprawa szyby może stać się bezsensowna z powodu silnego pogorszenia widoczności szyby. Zadzwoń — możemy naprawić szybę twojego auta już dzisiaj.

Montaż szyb samochodowych

Cennik montażu i naprawy szyb samochodowych w Krakowie

Wymiana szyby czołowej wklejanej   od 350 zł
Montaż szyby tylnej wklejanej   od 100 zł
Montaż szyby bocznej wklejanej   od 50 zł
Montaż szyby bocznej mobilnej   od 60 zł
Naprawa uszkodzenia szyby czołowej   od 100 zł
 
Kontakt z nami pod numerem telefonu
+48 537 263 633 lub skorzystaj z formularza kontaktowego