Menu

Oklejanie szyb samochodu folią ochronną w Krakowie

oklejanie-szyb-folia-ochronna

Oklejanie szyb samochodowych folią antywłamaniową Kraków

Wzmocnienie szyb samochodowych to wzmocnienie zwykłych szyb samochodowych poprzez zastosowanie specjalnej folii odpornej na wstrząsy na wewnętrznej powierzchni szyby.

Mając wszystkie zalety zwykłego przyciemniania, wzmocnienie samochodu daje dodatkowe korzyści, ponieważ trudno takie szybę uszkodzić lub rozbić. A jeśli jednak szyba się rozbije, odłamki pozostają na folii.

Takie zabezpieczenie pozwala zminimalizować ryzyko ranienia podczas wypadku. Dodatkowo takie wzmocnienie folią ochronną o grubości 300 mikronów zapobiega okradaniu samochodu przez wybite okno. Także folia ochronna tworzy izolację akustyczną i blokuje pewne dźwięki z zewnątrz.

Opancerzenia szyb samochodowych w NZauto dokonuje się poprzez oklejanie szyb specjalną folią ochronną o grubości 300 mikronów i zapewnia dodatkową ochronę dla ciebie i twojego samochodu.

Wzmocnienie szyb samochodowych pozwoli tobie i twoim pasażerom poczuć się pewniej w podróży, ponieważ główny cel to ochrona ciebie i twoich pasażerów przed odłamkami szyby.

Wzmocnienie szyby:

  • zwiększenie wytrzymałości szybya samochodowej
  • przeszkoda dla złodziei
  • zmniejszenie ryzyka zranienia w razie wypadku
  • polepszenie izolacji akustycznej.

Wzmacniające folie działają w taki sposób, że folia utrzymuje kawałki rozbitej szyby i nie pozwala trafić do wnętrza pojazdu.

Antywłamaniowe oklejanie szyb samochodowych

Cena wzmocnienia szyb auta folią ochronną w Małopolsce

Wzmocnienie przedniej szyby chroni przede wszystkim szybę przed pęknięciem lub innymi uszkodzeniami mechanicznymi.

Zalety stosowania folii ochronnych:

Wzmacniająca folia o grubości 300 mikronów

  • chroni przednią szybę przed kamieniami
  • chroni szybę przed rysami, które mogą pozostawać po starych wycieraczkach
  • znacznie przedłuża czas eksploatacji szyby i zapobiega niepotrzebnym wydatkom na wymianę szyby, ponieważ one są dość drogie.

Ponadto, koniecznie trzeba wziąć pod uwagę fakt, że nie zawsze wymiana szyby jest wykonywana przez doświadczonych specjalistów.

Zasada naklejania folii przy wzmocnieniu samochodu jest taka sama, jak dla folii przyciemniających. Jednak z uwagi na fakt, że folie ochronne mają znacznie większą grubość, proces ich instalacji jest bardziej skomplikowany. Wykonać taką instalację mogą specjaliści z bardzo wysokimi kwalifikacjami. Specjaliści NZauto chętnie pomogą zapewnić bezpieczeństwo Ci i twoim pasażerom, a także uchronić twój samochód, oklejając folią ochronną szyby twojego samochodu w Krakowie.

 

 
Kontakt z nami pod numerem telefonu
+48 512 049 400 lub skorzystaj z formularza kontaktowego