Menu

O nas

NZauto to młoda, dynamicznie rozwijająca się firma.

Nasz zespół działa w dziedzinie usług samochodowych od ponad 5 lat. Nasi pracownicy stale podnoszą swoje kwalifikacje. Przejść wszelkie Państwa oczekiwania, pozostawić pozytywne wrażenie i utrzymywać trwałe relacje z klientami – to wszystko nasze główne zadania.

NZauto to duże doświadczenie w obsłudze samochodów europejskich, japońskich i koreańskich producentów, z których większość jest klasy premium. Obsłużyliśmy ponad 1000 klientów.

Główną działalnością naszej firmy jest profesjonalne przyciemnianie samochodów folią wysokiej jakości, wymiana i naprawa szyb, a także oklejanie folią budynków.

Profesjonalnie i skutecznie wykonujemy pełen zakres usług odnawiania już nie nowych samochodów, a także ich ochrony.

Pomożemy w opiece nad karoserią i wnętrzem samochodu, ochronie i zachowaniu idealnego wyglądu nowych samochodów. Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne, jak i korporacyjne.

Wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu prac pozwala nam zaoferować najlepsze rozwiązania, jak zmienić wygląd twojego samochodu lub powłoki ochronnej.

Specjaliści firmy NZauto zawsze wiedzą o najnowszych trendach mody motoryzacyjnej, dlatego przyciemnianie auta charakteryzuje się szczególnym stylem i stałą jakością. Liczba kierowców, którzy skorzystali z usług firmy, stale rośnie. To pokazuje nasze odpowiedzialne podejście do każdego klienta i jego zamówienia.