Menu

Oklejanie elementów i stylizacja wnętrza samochodu w Krakowie

Oklejanie elementów wnętrza samochodu

Istnieje dużo sposobów na przekształcenie wnętrza samochodu. Jednym z nich jest oklejanie elementów wnętrza folią winylową. Jakie są zalety tej metody?

Oklejanie wnętrz auta może nadać zupełnie nowy wygląd standartowym elementom auta. Dzięki folii winylowej można zmienić kolor i fakturę elementów wnętrza.

Istnieje wiele rodzajów folii do oklejania auta: matowa, błyszcząca, skonstruowana, “pod skórę”, carbon, metaliczna, zamszowa, złota, z nadrukiem. Asortyment folii jest ogromny.

Popularną jest folia carbonowa 3D. Jest ona stosowana do oklejania zewnętrznej powierzchni i wnętrza pojazdu. Winylowa folia 3D całkowicie naśladuje strukturę carbonu i idealnie pasuje do wnętrza różnych samochodów.

Oklejanie folią zewnętrznych elementów

Oklejanie elementów wnętrza auta/samochodu

Folia winylowa to nie tylko piękne dekoracje wnętrz sasmochodu, lecz również praktyczna ochrona. Jest dużo powodów stosować właśnie folię winylową do oklejania samochodu. Folia nie jest drogim materiałem. Przy tym oklejanie samochodu to niezawodny i skuteczny sposób na dekorację wnętrza samochodu dowolnej marki.

Celem folii winylowej jest nie tylko oklejanie podstawowych elementów wnętrza. Folii także stosuje się przy oklejaniu drobnych elementów. Przy tym każda zmiana może być usunięta i wszystko będzie jak wcześniej.

Oklejanie folią listwy samochodu

Ile kosztuje usługa oklejania folią elementów wnętrza samochodu?

Oklejanie samochodu folią odbywa się w czystym, izolowanym pomieszczeniu z użyciem specjalnych narzędzi i materiałów. Konieczność demontażu jakichkolwiek elementów ustala się na miejscu.

Cena oklejenia wnętrza samochodu w każdym przypadku ustala się indywidualnie. Zainstalujemy folię na elementy wnętrza samochodu i gwarantujemy, że nie będzie widać krawędzi folii.

Jeśli chcesz odnowić wnętrza samochodu lub zamaskować otarcia – łatwo to zrobimy za pomocą folii! Pomożemy Ci całkowicie przekształcić wnętrza samochodu.

 
Kontakt z nami pod numerem telefonu
+48 512 049 400 lub skorzystaj z formularza kontaktowego