Menu

Przyciemnianie, dymienie reflektorów, świateł, lamp samochodowych folią w Krakowie

Przyciemnianie reflektorów

Na dzień dzisiejszy przyciemnianie folią szybek tylnych świateł samochodu to najszybszy sposób, aby twój samochód był bardziej interesujące, stylowy i jednocześnie chronił reflektory auta przed zewnętrznym negatywnym wpływem.

Folia przyciemniająca do lamp tylnych bardzo mocno się trzyma, nie reaguje na zmiany pogody i mycie. Zastosowanie folii daje pewną swobodę w wyborze dizajnu, a przy tym w każdej chwili może ona być usunięta lub zmieniona. W przeciwieństwie do przyciemniania lakierem, przyciemnianie folią szyby reflektorów pozwala przepuszczać więcej światła, co pozytywnie wpływa na widoczność samochodu w nocy.

Legalne przyciemnianie tylnych reflektorów folią ta zmiana koloru świateł auta Kraków

Przyciemnianie reflektorów jest jednym z głównych kierunków działalności studia NZauto. Tajemnica naszego sukcesu polega na tym, że używamy tylko wysokiej jakości wytrzymałych materiałów eksploatacyjnych i mamy duże doświadczenie. Folia do przyciemniania świateł, z której korzystają nasi specjaliści, wykonana jest z uwzględnieniem wszystkich najnowszych osiągnięć techniki i dlatego cieszy się taką popularnością wśród naszych klientów.

Każdy kierowca znajdzie odpowiedni dla siebie kolor i teksturę, gdyż oferujemy szeroki asortyment folii do przyciemniania świateł. O żywych kolorach, z połyskiem, modne matowe, przezroczyste i kolorowe – jaka folia będzie ozdabiać optykę samochodu, zależy tylko od ciebie. Ona charakteryzuje się nie tylko ładnymi zewnętrznymi cechami, ale również niezwykłą wytrzymałością. Przyciemnić można reflektory o nawet najbardziej skomplikowanych kształtach. Nie ważne, jakie masz lampy – jednolite lub nie, folia idealnie ułoży się na każdej powierzchni, a lampy będą wyglądać jak nowe.

Wraz z przyciemnianiem tylnych świateł zazwyczaj zamawia się i przyciemnianie przezroczystą folią ochronną przednich reflektorów, których celem jest ochrona lamp przed zewnętrznymi czynnikami podczas jazdy na drodze, a przy tym w żaden sposób nie wpływa to na stopień jej oświetlenia.

Można nie wątpić w to, że w naszej firmie usługa zostanie wykonana na najwyższym poziomie. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zawsze możesz je zadać naszym doświadczonym konsultantom. Szczegółowo opowiedzą oni o szerokim spektrum oferowanych przez naszą firmę usług. Możesz wówczas umówić się na przyciemnianie reflektorów w dogodnym dla Ciebie czasie.

Portfolio Reflektory

Kontakt z nami pod numerem telefonu
+48 512 049 400 lub skorzystaj z formularza kontaktowego