Menu

Przyciemnianie szyb Honda w Krakowie

honda

Przewagi przyciemnianie szyb: Tu, na pewno, wszystko oczywiście. Po pierwsze, przyciemnianie szyb obniża przepuszczenie przez szkła ultrafioletowego i podczerwonego promieniowania, co czyni podróż w gorącym słonecznym dniu bardziej komfortową. Po drugie, wychodząc z pierwszego punktu, przyciemnianie szyb broni obicie salonu od wypalania się i trochę, lecz zwalnia procesy dziadzienia plastikowych detali.

Zabezpieczenie karoserii Honda przed uszkodzeniem, korozją, rdzą

Antyżwirowa (ochronna) folia specjalnie jest opracowana dla obrony różnych powierzchni samochodu. W całości przejrzysta samochodowa ochronna folia, po fachowym naniesieniu na karoserię czy oddzielne jego elementy, zostaje praktycznie niedostrzegalną, i przy czym pewnie broni wklejane powierzchnię od różnych obrażeń, na przykład drobnego żwiru w skutku niepiśmiennego personelu automycia, tak samo zimowych reagentów (sole) którymi obrabiają drogi.

Zmiana koloru auta Honda w Krakowie i Malopolsce

Zabarwienie auta folią nie wymaga stosowania specjalnego drogiego sprzętu (farbiarskich cel). Dla oklejania samochodu jest potrzebna specjalna suszarka, najważniejszy doświadczony fachowiec. Oprócz tego farbowanie samochodu folą – to praca bez stosowania rozpuszczalników, emalii i zawsze trafienie do rodzonego koloru z innymi detalami.

 
Kontakt z nami pod numerem telefonu
+48 512 049 400 lub skorzystaj z formularza kontaktowego