Menu

Oklejanie owiewek, kasku, lusterek folią motocykli, skuterów Kraków

Zmiana koloru motocykli

Zmiana koloru folią motocykla, skutera, quada w Krakowie

Oklejanie folią jest aktualne dziś nie tylko dla samochodów, lecz również motocykli, quadów, skuterów i rowerów. Folie winylowe wysokiej jakości są w stanie zarówno udekorować pojazd, jak i zamaskować drobne wady. Więc oklejanie folią jest stylowe, a do tego jeszcze korzystne.

Carbonu na motocykli używa się najczęściej. Ponadto, oklejanie carbonem jest bardzo modne. Folia na skuter nie tylko maskuje drobne wady, lecz również przeszkadza pojawieniu się nowych.

Oklejanie motocykli folią może być pełne i częściowe. Możesz okleić reflektory lub zamówić winylowe naklejki na elementy pojazdu. Przyciemnianie reflektorów motocykla to dobry sposób na polepszenie wyglądu pojazdu, a także dobra ochrona świateł. Oklejanie folią plastykowych elementów motocykla znacznie wydłuży termin eksploatacji i zapobiegnie pojawianiu się pęknięć i zarysowań.

Oklejanie folią motocykli

Oklejanie folią to świetna możliwość zmienić wygląd roweru bez malowania. Dużą zaletą jest to, że starą folię zawsze można usunąć i nakleić nową.

Jeśli zdecydowałeś się na oklejanie swojego roweru folią, na pewno nie będziesz żałować. Będziesz oryginalny i niepowtarzalny.

Jeśli nie chcesz oklejać całego roweru, to możesz spróbować okleić tylko jeden element, powiedzmy kierownicę. Można wybrać dowolny kolor folii!

Oklejenie folią motocykla, skutera, quada, rowera carbonem ta winylem w najlepszej cenie

Cena oklejania folią motocykla lub roweru zależy od rzeczywistego rozmiaru i złożoności pracy, a także od stanu zewnętrznego. Aby sprecyzować cenę, skontaktuj się z nami telefonicznie.

 
Kontakt z nami pod numerem telefonu
+48 512 049 400 lub skorzystaj z formularza kontaktowego