Menu

Przyciemnianie szyb Lexus w Krakowie

lexus

Nadać glans niepowtarzalny styl Twojemu samochodowi potrafi przyciemnianie szyb – samochód z ściemnionymi szkłami wygląda solidniej, zauważalny i piękniej. Lecz przyciemnianie auta decyduje i inne zadania, przetwarzając zwyczajne szkło do konstrukcji, co jednoczy w sobie właściwości energooszczędności, bezpieczeństwa i komfortu.

Zabezpieczenie karoserii Lexus przed uszkodzeniem, korozją, rdzą

Jak zabezpieczyć lakier Twojego Lexusa

Ochronna antyżwirowa folia na samochód – to niedostrzegalny przejrzysty materiał, naklejony na powierzchnię auta, chroniący лакокрасочное pokrycie i karoserię od pęknięć, ciosów, żwiru, korozji i innego niesprzyjającego działania. Oklejanie samochodu ochronną antyżwirową folią nadaje jemu dodatkowy blask i estetykę, a najważniejszy wykonuje swoją funkcję po obronie lakiernie pokrycia.

Zmiana koloru auta Lexus w Krakowie i Malopolsce

Pełne oklejanie samochodu folią włącza takie ciekawe warianty jak, matowe i połyskujące folii przeróżnych kolorów, perłowe folii, co daje waszemu samochodowi oszałamiający blask i glans pereł, oklejanie samochodu teksturowanymi foliami imituje teksturę karbonu i skóry, a także wiele innych. Przy czym kosztem teksturowanych folij i folij z różnymi niepowtarzalnymi efektami, możliwości oklejania mocno przewyższają farbowanie autem.

Kontakt z nami pod numerem telefonu
+48 537 263 633 lub skorzystaj z formularza kontaktowego