Menu

Oklejanie, przyciemnianie szyb samochodowych w Krakowie

Procent przyciemnienia szyb

Przyciemnianie i oklejanie szyb auta folią przeciwsłoneczną Kraków

Firma “NZauto” jest profesjonalistą w branży przyciemniania samochodów w Polsce. Wysoki poziom wiedzy pracowników naszej firmy i duże doświadczenie (ponad 10 lat) w zakresie przyciemniania pozwala na zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług. Wykonujemy przyciemnianie samochodów wszystkich marek oraz dajemy długi okres gwarancji na wykonane prace.

W naszej firmie obowiązuje bardzo przejrzysty cennik na przyciemnianie szyb samochodowych. Możesz być pewien, że cena usługi będzie zależała od złożoności pracy, nie od wartości samochodu. W naszej firmie prowadzona jest dogodna polityka cenowa, a usługa przyciemniania samochodów ma stałą cenę. Oprócz tego mamy elastyczny system zniżek.

Nasi specjaliści są przeszkoleni z ekskluzywnej amerykańskiej technologii zalecanej przez producenta folii, co pozwala przyciemnić szyby bez demontażu drzwi, szyb i uszczelek, co pozwala zachować fabryczną gwarancję od dealera samochodowego i nie powoduje skrzypienia, tarcia i innych dźwięków, których mogą powstać wskutek demontażu elementów.

Przyciemnianie szyb w samochodzie

Zalety przyciemnienia szyb samochodu w studio NZauto

– Przede wszystkim przyciemnianie szyb auta znacznie zmienia jego wygląd, czyni je bardziej estetycznym i solidnym. Dlatego przyciemnianie samochodu można traktować jako tuning.

– Przyciemniane szyb samochodu polepsza stopień bezpieczeństwa w samochodzie, gdyż w razie wypadku szyba nie rozpryskuje się w różne strony, lecz jest przytrzymywana folią, która chroni pasażerów przed zranieniami. Przyciemniane szyby samochodu można więc uznać za prawdziwy mechanizm bezpieczeństwa. Do tego przyciemnione szyby przeszkadzają złodziejom w kradzieży.

– Przyciemnianie szyb samochodu ma również właściwości termoizolacyjne. Polega to na odbijaniu i pochłanianiu fal podczerwieni. Latem przyciemnione szyby chronią wnętrze samochodu przed nagrzewaniem, a zimą – przed chłodzeniem. Wskutek tego zmniejsza się zużycie paliwa oraz obciążenie klimatyzacji, czyli jej żywotność wzrasta.

– Przyciemnienie szyb redukuje odblaski. Opcja dość pomocna w słoneczny dzień, a także w nocy, kiedy z tyłu świecą światła długie aut. Ta właściwość folii przyciemniających jest skutkiem odbijania i pochłaniania światła.

– Najważniejsze jest to, że przyciemnianie szyb samochodu nie przepuszcza do 99% promieniowania ultrafioletowego (UV) i w konsekwencji zapobiega wyblaknięciu tapicerki samochodu, chroni nas przed promieniowaniem UV.

Przyciemniane szyby w aucie

W pracy używamy amerykańskiсh folii marki LLumar. Producent jest uznawany za światowego lidera w tej branży, a jakość materiałów tej marki wyróżnia się długim okresem eksploatacji. Folie cechują się szczególną trwałością i wytrzymałością.

Najlepsza cena lub ile kosztuje foliowanie szyb samochodowych w NZauto z atestem w Krakowie?

Cennik przyciemniania szyb w NZauto

1 szyba od 100 zł
tylna szyba od 200 zł
hatch-back 3 drzwiowe od 320 zł
kabriolet od 350 zł
hatch-back 5 drzwiowe od 370 zł
coupe od 400 zł
sedan od 390 zł
kombi, SUV od 450 zł
VAN, Bus od 550 zł
oklejenie pary przednich drzwi od 200 zł

Portfolio Szyby

Kontakt z nami pod numerem telefonu
+48 512 049 400 lub skorzystaj z formularza kontaktowego

Oferujemy usługi Przyciemnianie szyb w Krakowie, Skawine, Wieliczkie, Gaje, Mogilanach, Myślenicach, Zabierzówe, Bochni, Brzesko, Zator, Wadowicach, Katowicach, Bytome, Oświecene, Tychach, Gliwicach, Olkuszu, Jaworzno.