Menu

Przyciemnianie szyb w Skawine oraz oklejanie folią ochronną Skawina


 
Zapraszamy Ciebie i wszystkich mieszkańców Skawiny skorzystać z usług, które będą sprzyjały komfortowej podróży, podróży w samochodzie Tobie i Twoim pasażerom. Chodzi o aktywnej ochronie szyb od ultrafioletowego światła lub ochrony od trafienia do czołowych i przednich szyb kamyków, części żwiru, kurzu lub robactw, a także ochrony przed włamaniem szyb – wszystko to zapewni profesjonalne oklejanie szyb folią:

  • przyciemniającą oraz ochronną przed promieniowaniem UV
  • ochronną- antywłamaniowe zabezpieczenia szyb

W krótkim czasie zrealizujemy przyciemnianie szyb samochodu z gwarancją jakości za korzystną cene. Fachowcy wykonują prace z uwzględnieniem wszystkich Waszych wymagań, jak na przykład kolorowanie poszczególnych szyb czy przyciemnianie z odcieniem do koloru samochodu.

Zmiana koloru auta Skawina

Pełne przeklejanie karoserii samochodu folią (matową, karbonową, chromowaną itd.) lub oddzielnych jego części wykonuje się naszymi fachowcami na profesjonalnym poziomie. Właśnie wiedza budowy samochodów, wieloletnie (więcej 12 lat) doświadczenie i miłość do swojej sprawy pozwala nam osiągać najwyższej jakości przy zmianie koloru samochodów. Z Skawiny szybko i łatwo dojedziesz do nas aby skorzystać z wysokiej jakości usług.

Zabezpieczenie karoserii, lakieru Skawina przed uszkodzeniem, korozją, rdzą

Wykorzystujemy specjalną ochronną antyżwirową folię dlatego aby nadawać usługę po ochronie lakieru, karoserii przed zadrapaniami, drobnych kamieni, żwiru, rdzy i korozji. To wszystko jest realne, jeśli zdecydujesz się raz zapobiec uszkodzeniu samochodu i na bieżąco zaraz po zakupie auta skontaktujecie się z nami.

Przyciemnianie lamp, reflektorów samochodowych Skawina

Dlatego aby zrobić stylizację swojego samochodu zakończoną, nadać wyglądzie auta urok – zamów usługę przyciemniania lamp i reflektorów w Skawinie. Dogadamy się i zapiszemy Was do nas do warsztatu albo możemy wysłać wyjazdową ekipę.

Kontakt z nami pod numerem telefonu
+48 512 049 400 lub skorzystaj z formularza kontaktowego