Menu

Usuwanie folii przyciemniającej z szyb samochodowych w Krakowie

 

Usuwanie folii przyciemniającej z szyb samochodu. Powodem usunięcia folii może być:

– zmiana stopnia przyciemnienia szyb;
– uszkodzenie folii;
– słaba jakość obecnego przyciemnienia;
– zmiana wyglądu auta.

Procedura usuwania folii jest dość prosta i nie wywołuje żadnych trudności specjalistom serwisu NZauto, ale – jak w każdej sprawie – ma swoje tajemnice. Wysokiej jakości amerykańskie folie mają wysokiej jakości amerykański klej, który po usunięciu folii prawie w całości pozostaje na szybie. Aby całkowicie usunąć go stosuje się specjalnych miękkich zgrzebeł i rozpuszczalników. W efekcie po zdjęciu starej folii zyskujesz absolutnie czystą szybę i – co najważniejsze – bez zarysowań!

Szybki demontaż ta usuwanie folii z szyby auta

Usuwanie folii z szyb bocznych jest w miarę proste. Z kolei układ ogrzewania tylnej szyby komplikuje ten proces. Układ ogrzewania to cienkie włókna pasty zawierającej metal, instalowane na wewnętrznej powierzchni tylnej szyby i dodatkowo pokryte lakierem. Problem polega na tym, że przy usuwaniu kleju nie wolno używać specjalnych narzędzi z ostrzami, ponieważ mogą one uszkodzić włókna ogrzewania. Jeśli zdecydujesz się na samodzielne usunięcie folii, istnieje duże prawdopodobieństwo uszkodzenia pojedynczych włókien. Nasi specjaliści stosują specjalnego urządzenia parowego, które pozwala usunąć folię z minimalną szkodą dla ogrzewania. Po usunięciu folii specjaliści czyszczą szybę z resztek kleju, jest to długi i odpowiedzialny proces. Pamiętaj, że usuwanie folii z tylnej szyby to procedura bardzo skomplikowana, więc lepiej powierzyć ją specjalistom!

Cena usuwania folii przyciemniającej z szyb samochodu w Krakowie

Ceny przyciemniana samochodu oraz usuwania przyciemniania szyb samochodowych w naszym serwisie są najniższe w Krakowie, a sama procedura trwa mniej niż godzinę.

Przy zamówieniu usługi usuwania folii z szyb samochodu w serwisie NZauto obowiązuje 25% rabat na nowe oklejanie folią przyciemniającą wysokiej jakości.

Specjaliści serwisu NZauto mogą wykonać usunięcie starych haseł reklamowych, naklejek, nalepek oraz kleju.

 
Kontakt z nami pod numerem telefonu
+48 512 049 400 lub skorzystaj z formularza kontaktowego